• Fotelik samochodowy STAGES FX ISOFIX Joie 0-25 kg, RWF do 18 kg

Fotelik samochodowy STAGES FX z systemem ISOFIX marki JOIE - to fotelik pozwalający zapewnić bezpieczną podróż Twojego dziecka aż do 7 roku życia. Wyjątkowa konstrukcja pozwala na przewóz dziecka tyłem do osiągnięcia nawet 18 kg.

Kolor/Wzór
Brak towaru
1049.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Darmowa dostawa (pobranie) 0
Darmowa dostawa (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru

Fotelik samochodowy STAGES FX z ISOFIX JOIE 0-25 kg / Tyłem do 18 kg.

Model STAGES FX to uniwersalny fotelik dla Twojego dziecka, który sprawdzi się w większości pojazdów. Fotelik posiada system szybkiego montażu ISOFIX, dzięki czemu jeszcze pewniej i stabilniej zapniesz go w samochodzie. Fotelik jest wyjątkowy w swojej klasie ponieważ pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 4 lat (18 kg). Cały fotelik posłuży nam przez okres od urodzenia do nawet 7 lat.  Dzięki swojej konstrukcji fotelik jest przeznaczony dla grup 0+/1/2 (0-25 kg). Fotelik pozwala na wygodną podróż dzięki szerokiemu zakresowi regulacji pozycji a także dobrze dopasuje się do ciała i wzrostu Twojego dziecka. Dodatkowe wkładki redukcyjne zapewnią dokładniejsze trzymanie nawet dla najmniejszych dzieci.

Fotelik samochodowy Stages FX Joie - Ember - Tyłem do 18 kg

 

Bezpieczeństwo i wygoda

Fotelik samochodowy STAGES FX Joie to model obejmujący aż trzy grupy wagowe. Jak już wiadomo najbezpieczniejszą pozycją w podróży dla Twojego dziecka, jest pozycja tyłem do kierunku jazdy. Prezentowany fotelik pozwala na instalację fotelika tyłem przy użyciu pasów bezpieczeństwa i przewóz dziecka w tej pozycji do 18 kg czyli 4 lat. Dla dzieci w grupie 9-25 kg stosujemy montaż przodem do kierunku jazdy, w tej grupie fotelik możemy zapiąć zarówno na pas samochodowy lub system szybkiego montażu ISOFIX+pas kotwiący. Produkt posiada boczne krawędzie mocno wyprofilowane i wzmocnione dzięki czemu lepiej chronią dziecko. Dodatkowo w foteliku zastosowane są 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa. Dodatkowa wkładka redukcyjna oraz poduszka w zagłówku pozwala lepiej dopasować fotelik do ciała mniejszych dzieci, zwiększając przy tym bezpieczeństwo w podróży. Prosty system regulacji pozycji z pionowej do półleżącej dobrze sprawdzi się podczas dłuższych podróży. Dzięki regulowanej wysokości zagłówka głowa Twojego dziecka będzie jeszcze lepiej chroniona. Fotelik posiada również skorupę wzmocnioną wewnątrz stalą.

Charakterystyka w skrócie:

Produkt obejmuje grupę dzieci o wadze: 0-25 kg (0+/1/2/) i wieku 0-7 lat.

 • Wyprodukowany przez uznaną na rynkach światowych markę JOIE
 • Montaż fotelika za pomocą pasów bezpieczeństwa grupa 0-18 kg/do 4 lat TYŁEM do kierunku jazdy
 • Montaż fotelika za pomocą pasów bezpieczeństwa lub systemu ISOFIX+Pas Top Tether - grupa 9-25 kg/ do 7 lat PRZODEM do kierunku jazdy
 • 4 pozycje regulacji pozycji: 1 tyłem do kierunku jazdy oraz 3 - przodem
 • Fotelik posiada boczne wzmocnienia Side Impoct Security zapewniające dodatkową ochronę dla głowy, ciała i bioder dziecka
 • System Grow Together - system jednoczesnej regulacji wysokości pasów bezpieczeństwa oraz wysokości zagłówka
 • Pięcio-punktowe pasy bezpieczeństwa z osłonkami
 • Wkładka redukcyjna dla niemowlaka z zagłówkiem, która zapewni odpowiednie trzymanie ciała dziecka
 • Wbudowana boczna wentylacja
 • Boczne, siateczkowe kieszonki
 • W foteliku umieszczony został również schowek na zdemontowaną uprząż pasów bezpieczeństwa
 • Posiada certyfikat zgodności z normą ECE - R44/04

3 grupy wagowe

Fotelik Stages FX obejmuje, aż trzy grupy wagowe dlatego posłuży nam nawet dla dziecka do 7 roku życia. W pierwszej fazie dziecko może być przewożone w pozycji tyłem do kierunku jazdy nawet do 18 kg (4 lata). W kolejnej fazie z fotelika demontujemy wkładki redukcyjne i możemy zamontować fotelik przodem. W trzeciej fazie z fotelika demontujemy wewnętrzną uprząż pasów fotelika i zapinamy fotelik i dziecko pasem samochodowym. Oczywiście pamiętając, że przy każdej z grup należy odpowiednio dostosować wysokość zagłówka i pasów do wzrostu dziecka.

image

 

Regulacja pozycji fotelika

Fotelik posiada 4 poziomy regulacji - 1 tyłem do kierunku jazdy (pozycja najbardziej rozłożona zapewniająca odpowiednią pozycję dla dziecka do 4 lat) oraz 3 stopnie regulacji w przypadku przewozu przodem do kierunku jazdy, pozwalający na zapewnienie wygodnej podróży dziecka.

 

Uchylność fotelik Joie Stage

 

Specyfikacja:

 • Od 0-25 kg / 0-7 lat
 • Montaż : 0-18 kg Tyłem - pasem samochodowym / 9-25 kg Przodem - pas samochodowy lub system ISOFIX+pas Top Tether
 • Wymiary:  55 x 50 x 62-77 cm cm (Dł. x Szer. x Wys.)
 • Waga: 13,92 kg. 
 • Certyfikat zgodności: ECE R44/04

 

Poniżej zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu producenta:

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie