• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki

Klocki to jeden z najlepszych i najbardziej kreatywnych prezentów jakie można wręczyć dziecku. Znakomicie rozwijają zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, oraz zdolności twórcze. Są edukacyjne oraz kreatywne, z których dziecko może wybudować sobie domek, samochód, drzewo, garaż itp. na co tylko wyobraźnia pozwoli. Jedynym ograniczeniem tego co można zbudować z klocków jest wyobraźnia i pomysłowość dziecka! Klocki nie tylko skutecznie angażują dziecko do zabawy, ale też rozwijają jego kreatywność, logiczne myślenie oraz umiejętności manualne.

Wszelkiego rodzaju klocki są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Już kilkumiesięczne maluchy chętnie sięgają po klocki, które na początku są dla nich przedmiotem idealnym do rzucania czy też umieszczania według kształtów we właściwych otworach, a potem najlepszymi elementami do budowania wysokich budowli i konstrukcji. Dla najmłodszych najlepiej sprawdzają się duże klasyczne klocki, z kolei dla starszych wieloelementowe zestawy, które pozwalają tworzyć przestrzenne pojazdy i budynki.

W ofercie Naszego sklepu znajdą państwo zarówno klocki odpowiednie dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Posiadamy klasyczne plastikowe klocki konstrukcyjne odpowiednie dla dzieci już od pierwszego roku życia. W ofercie są również miękkie klocki piankowe oraz coś dla najstarszych naszych pociech - klocki magnetyczne, które są hitem nieprzerwanie od kilku lat!