• Gitara, muzyczna zabawka dla dzieci - instrument z dźwiękami, odgłosy zwierzątek, muzyka

Muzyczna zabawka dla dziecka - gitara elektryczna z wbudowanymi melodiami, a także odgłosy zwierzątek. Gitara posiada także regulacje głośności. Zabawka dla dziecka od lat 3.

Brak towaru
69.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
Kurier Inpost (przedpłata) 14.99
Kurier INPOST (Pobranie) 18.99
Dostępność Brak towaru

Gitara elektryczna z melodiami, wbudowana muzyka - Zabawka muzyczna  dla dziecka 

Muzyczna zabawka dla dziecka, interaktywna gitara dla dziecka z wbudowanymi dźwiękami i efektem świetlnym. Zabawa z wykorzystaniem tego typu zabawki sprawi, że maluch w szybkim czasie opanuje proste czynności manualno-ruchowe, a także pozna nowe kolory oraz dźwięki i melodie. Wciskając przyciski dziecko może poczuć się jak świetny gitarzysta, dając tym samym dobry nastrój i uśmiech rodzicom. Instrument posiada efekty i dźwiękowe, które sprawiają, że gra na nim jest przyjemniejsza i ciekawsza.

Gitara elektryczna dla dziecka, zabawka z dźwiekami

Zabawkowy instrument posiada przeróżne melodie, a także przycisk z odgłosami zwierząt. Dziecko może bawić się gitarą na różne sposoby. 

Gitara posiada główny przełącznik, na którym znajdują się różne opcje zabawy: za pomocą dwóch przycisków dziecko samo może odgrywać melodie korzystając z 10 kolorowych klawiszy, kolejny przyciskiem uruchamiamy odgłosy zwierzątek, a ostatni przycisk służy do wyłączenia gitary. Gitara posiada także przycisk regulujący poziom głośności, co na pewno przyda się w tego rodzaju zabawy.  Zabawka posiada także trzy przyciski uruchamiające wgraną muzykę. 

 

Gitara elektryczna zabawka dla dziecka

 

 

SPECYFIKACJA:

  • Wiek dziecka:3+
  • Wymiar opakowania: 51x24x5,5 cm 
  • Wymiary gitary: 48x20x4 cm 
  • Zasilanie : baterie 3x AA (1.5V)
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie