• Gokart dziecięcy - pojazd na pedała dla dzieci Czerwony

Gokart na pedała, nowoczesny design ramy , spotowy kształt , dla malucha od 3. roku życia.

Brak towaru
409.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.99
Kurier Inpost (przedpłata) 14.99
Kurier INPOST (Pobranie) 18.99
Dostępność Brak towaru

Pojazd dla dzieci na pedała - GO KART TOP KIDS

Nowoczesny wygląd, rama spawana z grubych metalowych rur zapewnia stabilność i wytrzymałość! HIT WIOSNY 2020!

Sportowy model gokarta z metalowym układem skrętnym. W modelu tego pojazdu zamontowana została sportowa kierownica, która przykuwa uwagę. Specjalnie zaprojektowana rama oraz podest sprawiają, że pojazd nadaje się dla dzieci już od 3. roku życia. To bezpieczny i wygodny produkt, na którym dziecko będzie mogło łączyć świetną zabawę z nauką poruszania się pojazdami na pedała. Należy już od najmłodszych lat szlifować zmysł równowagi oraz ogólną koordynację ruchową, aby w przyszłości dziecko szybko nauczyło się poruszać na pojazdach, które wymagają zachowania równowagi.

 Komfortową i znacznie mniej hałaśliwą jazdę zapewniają koła z tworzywa sztucznego, które posiadają gumowe opaski.  Kolejną cecha wpływającą na komfortową jazdę jest wygodne, szerokie siedzisko. Gokartem można poruszać do przodu oraz do tyłu. Napędzany jest za pomocą pedałów. 

Pojazd na pedała - Go Kart dziecięcy czerwony, mocny

 

Prezentowany gokart jest bezpiecznym atestowanym produktem przeznaczonym dla dzieci powyżej 3. roku życia. 

Pojazd zapakowany jest w karton o wymiarach: 97x30x62cm. Pojazd wymaga samodzielnego złożenia, co zajmuje ok 20 min i wymaga podstawowych narzędzi.

 

 

Parametry:

Długość: 103 cm Szerokość: 61 cm Wymiary oparcia 35x33 cm Wymiary siedzonka 22x35 cm Wysokość przy kierownicy 58 cm Maksymalne obciążenie: 30 kg Średnica kierownicy: 20 cm Waga pojazdu: 12 kg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie