• Mistakos gra Walka o stołki Rodzinna gra zręcznościowa Trefl

Rodzinna zręcznościowa gra marki TREFL - Mistakos, czyli walka o stoliki. Kultowa gra dla całej rodziny!

Brak towaru
47.99
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
Kurier Inpost (przedpłata) 14.99
Kurier INPOST (Pobranie) 18.99
Dostępność Brak towaru

 Mistakos - kultowa gra zręcznościowa

Mistakos to klasyczna gra zręcznościowa dla dzieci – i nie tylko! Walka o stołki z pewnością pochłonie również wszystkich domowników. Zapewnij swojej rodzinie wciągająca rozrywkę z nutką zdrowej rywalizacji! Wykaż się ponadprzeciętnym sprytem, zwinnymi palcami i zostań mistrzem Mistakos!

Zahaczaj krzesełka o nogę, siedzisko czy oparcie – wszystko zależy od Ciebie oraz Twoich umiejętności konstruktorskich i architektonicznych. Najważniejsze, aby budowla wytrzymała przemeblowanie! Unikatowe łączenie elementów poszerza możliwości budowania i tworzenia niesamowitych dzieł sztuki. Wyróżnić można krzesełka z prostymi i owalnymi poręczami oraz siedziskami rozmaitych kształtach. Różnorodność pozwala na układanie jeszcze ciekawszych i bardziej pomysłowych konstrukcji.

Gra Mistakos dla dzieci

 

Walka o stołki! Czas na zwariowane meblowanie!

Wybierz krzesło w swoim kolorze i ustaw je na poprzednim, tak żeby nie spadło na stół. Kto pierwszy skusi i dostanie punkty karne?

Świetna zręcznościowa zabawa dla graczy w każdym wieku!

Gra dla dzieci Mistakos walka o stołki

GRA MA DWA WARIANTY GRY: 

Wariant 1

Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych w trakcie układania stosu krzeseł. Gracze mogą zdecydować, ile rund chcą zagrać. Średnio wybierają 5 rund. Gra może zakończyć się remisem. Grę rozpoczyna najmłodszy gracz. Wybiera kolor krzeseł i kładzie jedno na stole. Gra toczy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następny gracz wybiera swój kolor krzeseł i kładzie je na krześle, ustawionym przez pierwszego gracza, tak aby żadna z nóg mebla nie opierała się na stole. Trzeci gracz dostaje ostatni kolor krzeseł. Ustawia swoje na krzesełkach przeciwników. Tylko jedno krzesło może stać na blacie, pozostałe można układać na sobie w dowolny sposób. Liczba punktów karnych równa się ilości krzeseł, które upadły na stół w czasie jego ruchu. Kolejną rundę rozpoczynamy od nowa. Zaczyna gracz po lewej stronie osoby, która przewróciła wieżę. Wygrywa osoba posiadająca najmniej punktów karnych.

Wariant 2

Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się swoich krzeseł. Podzielcie się równo między graczy. Gra polega na układaniu, każdy po sobie krzeseł tak, aby inne krzesła nie spadły. Tylko jedno krzesło może stać na blacie, pozostałe układamy na nim. Jeśli krzesła spadną podczas ruchu danego gracza, musi on zebrać wszystkie krzesła, które spadły i wchodzą one do jego puli. Następny ruch należy do gracza po lewej stronie. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich krzeseł.

 

W kartonowym pudełku znajduje się zestaw krzesełek, łącznie 24 elementy:  krzesełka zielone, niebieskie oraz czerwone. Do zestawu dołączona została instrukcja. 

Mistakos gra dla dzieci

 

Specyfikacja:

  • Wymiar opakowania: 15x10x26 cm 
  • Wiek graczy: 5+
  • Ilość graczy: 1-3 
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie