Lista TOP 5 - Zabawki dla dzieci na Wiosnę - Zabawki do piasku i ogrodu.

Na zewnętrz dzień staje się coraz dłuższy, temperatura coraz wyższa, pierwsze kwiaty na łące i dużo pracy w przydomowych ogródkach. To właśnie początek kwietnia, gdy dni stają się ciepłe nasze pociechy razem z rodzicami pragną wkońcu wyruszyć na podbój przydomowych piaskownic i ogrodów. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę ciekawych propozycji zabawek do piaskownicy i ogrodu dzięku którym Wasze pociechy zwiększą swoją aktywność ruchową ale także nabiorą chęci do pomocy. Zestawienie proponowanych zabawek dla dziecki, które świetnie sprawdzą się w ogrodzie: 

1. ZESTAW NARZĘDZI OGRODOWYCH DLA DZIECKA - TACZKI + GRABKI I ŁOPATKA.

Kultowe rozwiązanie od kilku miesięcy podbija naszą listę bestsellerów - Taczki dziecięce z zestawem narzędzi ogrodowych to zabawka, która pozwoli dziecku spożyć duże zasoby energii, a przy tym pozwoli mu na pomaganie rodzicom przy prostym pracom w ogrodzie czy na działce. Taczki występują w różnych wersjach kolorystyczych i wariantach wielkościowych. Możecie również znaleźć różne zestawy ogrodowe dla dzieci m. in. Taczki z zestawem do piasku, taczki dziecięce solo, czy taczki z zestawem zabawek do piasku

Zestaw taczki + narzędzia ogrodowe dla dziecka
Zobacz również pozostałe propozycje wiosennych zabawek dla dzieci tutaj

2. KOPARKA DZIECIĘCA XXL - JEŹDZIK I ZABAWKA DO PIASKU

Miejsce drugie zajmuje pojazd dziecięcy stworzony do ciężkich prac budowlanych w przydomowej piaskownicy. Koparka dziecięca gigant pozwala na kreatywną zabawę i zwiększenie aktywności ruchowej dziecka. Dzięki sporym rozmiarom i wytrzymałej konstrukcji dziecko może swobodnie usiąść na zabawce i zamienić się w operatora maszyny budowlanej. Dzięki dwóm dźwigniom dziecko może poruszać łyżką. Natomiast sam pojazd pozwala również na obrót o 360°.

Koparka GIGANT dla dziecka jeździk dziecięcy
Koparka XXL  - zobacz ofertę ,którą możesz rozszerzyć np. o Wywrotkę Mercedes na którą dziecko będzie ładować piach.

3. HUŚTAWKA KUBEŁKOWA Z PISZCZKIEM DLA DZIECI

Tym razem propozycja dla nieco mniejszych dzieci. Huśtawka może być zawieszona zaróno na przydomowym placu zabaw, domku drewnianym ale rónież w warunkach domowch. Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości plastiku dzięki czemu jest bezpiecznia. Dodatkowym atutem jest kolorowy piszczek z przodu huśtawki.

Huśtawka kubełkowa z piszczkiem dla dziecka

 

Produkt możesz znaleźć w naszym sklepie Top-Kids.pl - Huśtawka kubełkowa z piszczkiem  natomiast w naszej ofercie możecie znaleźć także huśtawki dla większych dzieci : Huśtawka dziecięca Deska

4. DOMEK OGRODOWY DLA DZIECI

Produkt, którego nie może zabraknąć podczas zabawy Twojego dziecka w ogrodzie. Kultowy domek ogrodowy dla dziecka. Domek pozwili na spędzenie wielu letnich godzin na zabawkie w dom czy sklep. Dzieci mogą urządzić go po swojemu co sprawi im nie lada frajdę.

Domek dla dzieci do ogrodu

Domek dla dzieci do ogrodu posiada otwierane drzwi oraz okiennice. Produkt możesz znaleźć w naszym sklepie: Domek ogrodowy dla dzieckaW domku nie może oczywiście zabraknąć ciekawych narzędzi ogrodowych dzięki którym dziecko będzie mogło zrobić wiosenne porządki.

5. KOSIARKA DZIECIĘCA Z KOSZEM

Mamy już zestaw narzędzi ogrodowych dla dziecka, odpowiedni pojazd dziecięcy, domek ogrodowy, więc jedyne co zostało to sprzęt, który pozwoli zadbać o pięknie przystrzyżony, zielony trawnik : Kosiarka dziecięca, to zabawka której nie trzeba opisywać. Każde małe dziecko pragnie pomóc tacie w co tygodniowej pielęgnacji trawnika. Teraz również Twoje dziecko będzi mogło dotrzyać Tacie kroku w tej czynności. 

Kosiarka dziecięca
Prezentowany produkt dostępny jest w naszym sklepie dziecięcym Top-Kids.pl - TUTAJ

Mamy nadzieję, że przedstawione powyżej wiosenne propozycje zabawek dla dzieci, pomogą w dokonaniu wyboru zabawki odpowiedniej dla Twojego dziecka. Pragniemy również dodać, że każda zabawa dziecka w ogrodzie będzie ciekawsza i weselsza kiedy rodzice będą brali w niej czynny udział. Czas spędzony z dziećmi na współnej zabawie to chwile, które są bardzo ważne dla każdego rodzica - Pamiętajmy więc o tym.

#Zabawkidoogrodu #dladziecka #wiosennepropozycjezabawek #wiosnawogrodzie #zabawazdzieckiem #światdziecka #zabawkidladzieci